Лето 2018 Грција

Не пропуштајте!!! Понуди лето 2018 Грција

Пролет 2018

Алтернативни викенд дестинации, идеални за да се почуствуваат убавите пролетни денови

Откријте ја Македонија

Дозволете ние да се погрижиме за Вашиот одмор во Македонија

Последни објави

Откријте ги нашите последни понуди и промоции

СУТОМОРЕ

СУТОМОРЕ Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата […]

БУДВА- ВИЛА ВУКМАНОВИЌ

Будва е нај атрактивното место на Јадранскиот брег. Будва изобилува со долги песочни плажи со вкупна должина од 25 км. […]

REALL APARTMANI – ПОЛИХРОНО

Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спуштате кон […]