ЗИМА 2020

ПРАЗНИЧНИ ПАТУВАЊА

Интерхотел 4* – Сандански, Бугарија 2ПП – Нова Година 2020

Интерхотел 4* – Сандански, Бугарија 2ПП + Новогодишен Дочек – Нова Година 2020 ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ Свечена вечера во Механа […]

Лисабон – Нова Година 2020 – Авионска Програма

Лисабон – Нова Година 2020 – Авионска Програма 1-ви ден – 27.12.2019 година (Петок): СОФИЈА – ЛИСАБОН Состанок на групата на аеродромот […]

Малта – Нова Година 2020 – Авионска Програма

Малта – Нова Година 2020 – Авионска Програма Малта и нејзините сестрински острови Гозо и Комино – лоцирани во центарот на […]

Истанбул – Нова Година 2020 – Сигурна Реализација

Истанбул – Нова Година 2020 ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 99 евра со задолжителна резервација за новогодишната прослава на Босфорот(цена на дочек дополнително), 109 […]

Москва & Санкт Петербург – Нова Година 2020

Москва & Санкт Петербург – Нова Година 2020 1 ден (28.12.2019)  БЕЛГРАД -МОСКВА  Состанок  на групата на  аеродром Никола Тесла  […]

Интерхотел 4*, Сандански – Нова Година 2020

    Ресторан  „САНДАНСКИ¨  – сопствен превоз   Свечена вечера во ресторан „САНДАНСКИ“ 4 ноќевања со појадок Двокреветна соба – […]

Откријте ја Македонија

Дозволете ние да се погрижиме за Вашиот одмор во Македонија

Последни објави

Откријте ги нашите последни понуди и промоции

Porto Carras Meliton 5* – Neos Marmaras, Grcija

Porto Carras Meliton 5* – Neos Marmaras, Grcija MELITON PORTO CARRAS  ***** N.Marmaras                        www.portocarras.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО […]

Интерхотел 4* – Сандански, Бугарија 2ПП – Нова Година 2020

Интерхотел 4* – Сандански, Бугарија 2ПП + Новогодишен Дочек – Нова Година 2020 ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ Свечена вечера во Механа […]

ШПАНИЈА

Не пропуштајте 11ти Октомври – Истанбул – Сигурна Реа... 11ти Октомври - ИСТАНБУЛ Главниот град на 3 импер... Будва- Дубровник- […]