You are currently viewing Попова Шапка – Велигден 2021

Попова Шапка – Велигден 2021

Хотел КОНАК 4*
Цените се валидни за престој од 30.04-03.05.2021

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 900 ден.

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Појадок
 • Користење на сауна
 • Интернет
 • Паркинг
 • Деца до 5.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
 • Деца од 6-11.99 год. со 2 возрасни – 50% попуст

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

https://s-travel.mk/hotel-konak-popova-sapka/

 

ХОТЕЛ СКАРДУС 4*– ПОПОВА ШАПКА
Цените се валидни за престој од 30.04-03.05.2021

Тип на услуга Цена
Полупансион 25€

 

Цените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

 • Ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на базен и спа центар
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно
 • Деца од 4-11.99 год. – доплата 50% од сумата
 • Лица над 12 год. – плаќаат редовна цена

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

https://s-travel.mk/hotel-skardus-popova-sapka/

 

ХОТЕЛ АРЕНА ПОПОВА ШАПКА 
Цените се валидни за престој од 30.04-03.05.2021

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 25
Полупансион 30

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

 • Ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на базен и СПА Центар
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
 • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

                                                                                 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

https://s-travel.mk/hotel-arena-tetks-popova-sapka-tetovo/