Интерхотел 4* – Сандански, Бугарија 2ПП + Нова Година 2020

Нова Година 2020 Интерхотел 4* – Сандански, 2ПП + Новогодишен Дочек 

ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ Свечена вечера во Механа „БЪЛГАРЕ“ Свечена вечера во Ресторан РЕНЕСАНС Свечена вечера во Ресторан САНДАНСКИ
Двокреветна соба – 2 возрасни 446 € 466 € 497 €
Еднокреветна соба – 1 возрасен 287 € 298 € 313 €
Студио – 2 возрасни 549 € 570 € 600 €
Апартман – 2 возрасни 592 € 612 € 643 €
                                                                                             доплати    
Возрасен на доп. легло во апартман 184 € 194 € 210 €
Дете до 15.99г. на доп. легло во соба/апартман 184 € 194 € 210 €
Дете до 3,99 г. бесплатно бесплатно бесплатно
Дете 4-11.99 г. на редовно легло во еднокреветна соба 57 € 62 € 62 €
Дете 4-11,99 г. на допол. легло во двокреветна соба 92 € 97 € 104 €
Дете 4-11,99 г. на доп. легло во    апартман/студио 57 € 62 € 62 €

                                                                Цените се во €, се плаќа во денари   1 € =  62,00 ден.

Цената на пакетот е по СОБА  во зависно од изборот на ресторанот и вклучува:
  • 2 ПОЛУПАНСИОНИ (појадок и вечера – Шведска  маса)
  • Празнична новогодишна вечера на 31.12.2019 во избраниот ресторан по мени
  • Бранч на 01.01.2020 година од 10:00 – 14:00 часот
  • Користење на сауна, парна соба и фитнес центар
  • Користење затворен и отворен базен за минерална вода;
  • Користење отворен термички базен со минерална вода
  • Бесплатно користење на безжичен интернет низ целиот хотел
  • Детски дел базен и простор за игра на отворено, забава со професионален аниматор
  • Туристички данок

Важни информации:
Цената важи за 2 ноќевања во периодот 30.12.2019 до 01.01.2020 година.
Резервацијата е гарантирана со 100% авансно плаќање  по потврдата.
За уплатената резервација износот не подлежи на враќање.
Интерхотел Сандански го задржува правото на промена на цените.