Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*   Попова Шапка

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* Попова Шапка ЛЕТО 2020

Пакет Полн пансион
3 ноќевања 3.900 ден.
5 ноќевања 6.500 ден.
7 ноќевања 9.100 ден.

 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и

вклучува :

  • Ноќевање со појадок, ручек, вечера
  • Користење на базен

 

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата