Хотел ГРАМИ 3*

Пролет – Лето – Есен 2018

 

Период на престој 01.04-30.06.2018

15.09-30.11.2018

01.07-14.09.2018
Вид на сместување BB HB ALL BB HB ALL
Двокреветна соба (2+2) 12€ 18€ 24€ 13€ 19€ 25€
Апартман (4+0) 12€ 18€ 24€ 13€ 19€ 25€
• Дете од 0-1.99 год Бесплатно
• Прво дете од 2-05.99 год. на доп. легло Бесплатно
• Второ дете од 2-05.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€ 7€ 11€ 14€
• Деца од 6-12.99 год. на доп. легло 6€ 10€ 13€ 7€ 11€ 14€
• Возрасен на доп. легло 8€ 14€ 20€ 9€ 15€ 21€
• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

Легенда:

BB – ноќевање со појадок

HB – појадок и вечера

ALL – се вклучено

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ноќевањ3е со појадок, полупансион (појадок и вечера) и all inclusive (се вклучено – појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22ч)
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

 

*Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден.