Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* – Банско

Пролет – Лето – Есен 2018

 

Период на престој 11.04-07.05.2018 30.06-30.09.2018 01.10-31.10.2018
Вид на сместување BB HB BB HB BB HB
Студио (2+2) 18€ 25€ 12€ 19€ 16€ 23€
Едноспален апартман (2+2) 19€ 26€ 13€ 20€ 17€ 24€
Двоспален апартман (4+2) 18€ 25€ 12€ 19€ 16€ 23€
Дете до 2.99 год. Бесплатно
Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло Бесплатно 4€ Бесплатно 4€ Бесплатно 4€
Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло 50% попуст
Возрасен на доп. легло 30% попуст

 

Легенда:

BB – ноќевање со појадок

HB – појадок и вечера

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база ноќевање со појадок / појадок и вечера.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

*Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден.