Хотел ГРИН ВУД 4* – Разлог

Цени валидни за ПРОЛЕТ -ЛЕТО – ЕСЕН 2018

 

Термин на престој 01.04-30.06.2018
01.09-30.11.2018Цени за 1 ноќевање
01.07-31.08.2018

Цени за 1/2/3/5/7 ноќевања

Вид на сместување Нед.-Чет. Пет.-Саб. 1 ноќ. 2 ноќ. 3 ноќ. 5 ноќ. 7 ноќ.
Двокреветна соба (2+0) 30€ 33€ 50€ 93€ 120€ 178€ 235€
Студио (2+2) 33€ 36€ 55€ 101€ 132€ 196€ 259€
Едноспален апартман (2+2) 40€ 43€ 62€ 113€ 148€ 219€ 290€

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања (период на престој 01.04-30.11.2018)
Двокреветна соба (2+0) 28€ за 1 ноќевање
Студио (2+2) 31€ за 1 ноќевање
Едноспален апартман (2+2) 36€ за 1 ноќевање

 

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. – бесплатно
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – бесплатно
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнтелно легло – 50% попуст

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

  • Ноќевање на база појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

 

*Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден.