Хотел Грин Вуд 4* – Разлог – Зима 2018/2019

www.greenwood-hotel.com

 

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА:
15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2018
10% за резервација и уплата до 30.11.2018
БОНУСИ : 7=6
Попустот за рана резервација и бонусите се комбинираат и важат за период на престој 01.12-20.12.2018 | 14.01-31.03.2018
Цените се по лице за 1 ноќ. 01.12-20.12.2018 14.01-28.02.2019 21.12-27.12.2018 28.12-01.01.2019
на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.03-31.03.2019   02.01-13.01.2019  
Вид на сместување        
Двокреветна соба 2+0 22 € 25 € 27 € 61 €
Студио 2+2 27 € 29 € 31 € 62 €
Едноспален апартман 2+2 31 € 34 € 41 € 67 €
Двоспален апартман 4+2 27 € 29 € 32 € 59 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 12€, дете од 4-13.99 год. – 8€
Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен – 18€, дете од 4-13.99 год. – 12€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
Минимален престој : 3 ноќевања во новогодишниот период
Дополнителни услови :▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца

▪ Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

▪ Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 120€, дете – 50€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден


Организиран превоз во Јануари и Февруари : секоја САБОТА

Повратен билет : 40 € по лице