Хотел МУРИТЕ 4 * – Разлог

Пролет – Лето – Есен

 

Цени за период на престој: 05.03.2018 – 30.11.2018 (не важат за празници)
Период на престој: 05.03.2018 – 10.06.2018

10.09.2018 – 30.11.2018

11.06.2018 – 09.09.2018
Број на ноќевања: 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н. 8-9 н. 1 н. 2-3 н. 4-5 н. 6-7 н. 8-9 н.
Зграда АЗАЛИА – СЕ ВКЛУЧЕНО
Двокреветна соба (2+0) 32 € 28 € 27 € 26 € 25 € 34 € 30 € 29 € 28 € 27 €
Едноспален апартман (2+2) 34 € 31 € 30 € 29 € 28 € 35 € 33 € 32 € 31 € 30 €
Двоспален апартман (4+2) 34 € 31 € 28 € 27 € 26 € 35 € 32 € 31 € 30 € 28 €
Триспален апартман (6+2) 34 € 31 € 28 € 27 € 26 € 35 € 32 € 31 € 30 € 28 €
Зграда ОРХИДЕА – СЕ ВКЛУЧЕНО
Двокреветна соба (2+0) 29 € 27 € 26 € 25 € 24 € 31 € 29 € 28 € 26 € 25 €
Едноспален апартман (2+2) 31 € 30 € 29 € 28 € 25 € 33 € 32 € 31 € 29 € 26 €
Двоспален апартман (4+2) 31 € 28 € 27 € 26 € 25 € 33 € 30 € 29 € 27 € 26 €
Триспален апартман (6+2) 31 € 28 € 27 € 26 € 25 € 33 € 30 € 29 € 27 € 26 €

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА:

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС.

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС.

Услови за лица на дополнително легло:

  • Деца до 3.99 год. – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 4-13.99 год.– БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 4-13.99 год.– 50% попуст
  • Возрасен – 25% попуст

Цените сеевра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чајод 10:00 до 22:00)
  • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Паркинг, интернет

Цената не вклучува:

  • Туристичка такса 1 € по лице
  • Патничко осигурување