Хотел Панорама 4* – Банско (зимување за ученици) – Зима 2018/19

Зимување за ученици

Хотел Панорама 4*

БАНСКО

Термини :09.01-14.01.2019 (5 ноќевања) – 200 €

14.01-20.01.2019 (6 ноќевања) – 220 €

Цената е по лице и вклучува :

  • Организиран превоз на релација Скопје – Банско – Скопје
  • 5 или 6 ноќевања со појадок и вечера
  • Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Обезбеден транспорт до жичарницата
  • Интернет во целиот хотел

 Во цената не е вклучено патничко осигурување. 

*Понудата важи за лица до 18 години.