Хотел Grand Victoria – Ханиоти

EARLY BOOKING DISCOUNT – HOTEL GRAND VICTORIA HANIOTI

 

 

40% Попуст за резервации направени за Лето 2019

Период од : 25.04.2019 – 15.10.2019 на база ALL INCLUSIVE и HALF BOARD

за целосна уплата до 31.12.2018