8ми Декември 2018 – ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

8ми Декември 2018  ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4*

 

 

 Вид на сместување

(мин.2 ноќевања)

Недела – Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – стандард (2+1) 60€ 76€
Еднокреветна соба – стандард 48€ 60€
Двокреветна соба – лукс (2+1) 69€ 86€
Еднокреветна соба – лукс 54€ 66€
Студио стандард (2+2) 100€ 124€
Апартман Лукс (2+2) 112€ 140€
Апартман Фемили (2+2) 152€ 192€
Дополнителни услови :
Дете од 0-03.99 год. Бесплатно
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло 10€ 12€
Дете од 04-11.99 год. на ред. легло 20€ 25€
Дете од 04-11.99 год. на доп. легло во студио или апп / /
Дете од 12-15.99 год. на доп. легло 23€ 28€
Возрасен на доп. легло во студио или апп 23€ 28€

 

Цените се во евра за 2 лица за 1 ноќевање и вклучуваат :

– Појадок

– Користење на сауна, парна бања и фитнес центар

– Користење на затворен базен со минерална вода (33⁰ С) со полуолимписки размери

– Користење на отворен базен со минерална вода

– Користење на отворен термален базен  со минерална вода (38⁰ С)

– Паркинг, интернет, сеф на рецепција

– Детски кат и професионален аниматор 

 
МОЖНОСТ ЗА ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ СО ДОПЛАТА ОД 25 ЕВРА ПО ЛИЦЕ