Хотел Bougainville Bay 5* –  Саранда, Албанија

Bougainville Bay 5* – Saranda, Albania

Ако сакате прекрасни песочни плажи, топло и чисто море, одлично хотелско сместување, Ваш избор е Саранда, Албанија. Хотелот располага со 3 внатрешни базени и 1 надворешен, сопствена плажа, велнес и спа центар, аква парк и одлични барови за ваша релаксација! 

ЦЕНИ СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

( индивидуален избор на датуми на патување )

155€ ноќевање со појадок за 4 ноќи ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба (сопствен превоз)

255€ ноќевање со појадок за 7 ноќи ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба (сопствен превоз)

МИНИ ОДМОР 5 НОЌИ – АВТОБУСКИ ПРЕБОЗ

(15.09-20.09.2020 ) 

244€ ноќевање со појадок за 5 ноќи ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба / нема можност за поставување на дополнително легло/ организиран превоз
255 € ноќевање со појадок за 5 ноќи ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба pool view/ нема можност за поставување на дополнително легло/ / организиран превоз 
275 € ноќевање со појадок за 5 ноќи ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба SEA VIEW / организиран превоз
** Доплата за трето возрасно лице на помошно легло во соба со поглед на море од 220 ЕУР со организиран превоз **
570 € ноќевање со појадок за 5 ноќи апартман за 4 лица со поглед на градина во тотал + превоз за 4 лица 280 € Доплата за вечера 12€ по лице, доплата за ручек 12€ по лице

ПОЛИТИКА ЗА ДЕЦА – прво дете до 5 години бесплатно, второ дете од 5 до 12 години 50% попуст!

** понуда е валидна за резервации и уплата до 12.09/ ограничен број на соби и места во автобус **
ЗА СОПСТВЕН ПРЕВОЗ ЦЕНАТА СЕ НАМАЛУВА ЗА 70 ЕУР ПО ЛИЦЕ