Iceberg 3* – Bansko, Bugarija

ICEBERG 3* – BANSKO Хотелот „ICEBERG 3* – BANSKO“ е модерен  хотел лоциран многу близу до Ски-лифт во новиот дел […]

Hotel Amira 5* – Bansko, Bugarija

AMIRA 5* BANSKO    AMIRA 5* BANSKO                                  www.hotelamira.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН СО ВКЛУЧЕН ПОЛУПАНСИОН 1 01.12-26.12 15.03-31.03 27.12-01.01 02.01-14.03   […]

St.Ivan Rilski 4* – Bansko, Bugarija

ХОТЕЛ “ST. IVAN RILSKI ”**** БАНСКО ХОТЕЛ “ST. IVAN RILSKI ”**** БАНСКО                    104 СОБИ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА 1 […]

Hotel Kempinski Grand Arena 5* – Bansko, Bugarija

KEMPINSKI 5* Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културно […]

Hotel Sunrise 4* – Bansko, Bugarija

SUNRISE 4* – Банско SUNRISE 4* – Банско www.hotelsunrisebansko.com Цените се по лице за 1 ноќ.  28.12-01.01.2020 02.01-22.02.2020 22.12-27.12.2019 01.12-21.12.2019 […]

Hotel Perun Lodge 4* – Bansko, Bugarija

ХОТЕЛ “PERUN LODGE ”**** БАНСКО www.perunlodge.com ХОТЕЛ “PERUN LODGE ”**** БАНСКО 205 СОБИ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 1 28.12-03.01 04.01-10.01 01.02-21.02 21.12-27.12 […]

Hotel Grand Royale 4* – Bansko, Bugarija

ХОТЕЛ “GRAND ROYALE “**** БАНСКО www.grandroyale.bg ХОТЕЛ “GRAND ROYALE “**** БАНСКО www.grandroyalehotel.bg          ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА 1 […]

Regnum Apart Hotel 5* – Bansko, Bugarija

REGNUM APART HOTEL 5* ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Хотелот Регнум 5* е извондредна комбинација на ски и спа понуда, овој […]

Casa Karina 4* – Bansko, Bugarija

CASA KARINA 4* ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м […]

Astera Hotel 4* – Bansko, Bugarija

ASTERA HOTEL 4* ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200м од гондолата […]