Вила Alexandar – Фурка

Вила Александар се наоѓа во Фурка, гратче на стотина км од Солун на западната страна на Касандра.

Коментарите се исклучени на Вила Alexandar – Фурка

SITHONIA BEACH THALASSO&SPA

  SITHONIA BEACHTHALASSO&SPA ***** N.Marmaraswww.portocarras.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН…

Коментарите се исклучени на SITHONIA BEACH THALASSO&SPA