ELINOTEL POLIS – HANIOTI

EARLY BOOKING DISCOUNT – ELINOTEL POLIS – HANIOTI

Целосно реновиран во 2010 година Elinotel Polis Hotel е погодно лоциран во центарот на Ханиоти во Халкидики и непосредна близина на плажа. Чист, удобен, модерен хотел нуди се што ви треба за удобен престој.

30% Попуст за резервации направени за Лето 2019

Период од : 28.04.2019 – 10.06.2019 на база ALL INCLUSIVE , FULL BOARD и HALF BOARD

за целосна уплата до 31.12.2018