You are currently viewing Hotel Breza 3* – Borovec, Bugarija

BREZA 3* – BOROVEC

BREZA 3* BOROVEC

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

01.12-24.12

06.01-31.03

25.12-05.01

DBL STANDARD

1adl

41

67

1adl+1chd 3-12.99

58

109

1adl+2chd 3-12.99

74

125

2adl

58

109

JUNIOR SUITE

1adl+1chd 3-12.99

62

116

1adl+2chd 3-12.99

79

132

1adl+3chd 3-13.99

96

149

2adl

62

116

2adl+1chd 3-12.99

79

132

2adl+2chd 3-12.99

96

149

3adl

89

162

3adl+1chd 3-12.99

106

179

4adl

116

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDARD

1adl

48

74

1adl+1chd 3-12.99

71

122

1adl+2chd 3-12.99

90

141

2adl

71

122

JUNIOR SUITE

1adl+1chd 3-12.99

76

127

1adl+2chd 3-12.99

95

146

1adl+3chd 3-12.99

115

166

2adl

76

128

2adl+1chd 3-12.99

95

146

2adl+2chd 3-12.99

115

166

3adl

108

180

3adl+1chd 3-12.99

127

199

4adl

146

233

Такса

Вклучена

Вклучена

Откажување   резрвација

Под 7дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 00%

No show

2 ноќевања

100%

Соби:телефон, ТВ, мини бар,балкон

Опис: ресторан, бар, паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2019 10% ПОПУСТ

7=6 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.03 ДО 31.03.2020

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2019 ДОПОЛНИТЕЛНИ 10% ПОПУСТ ( СЕ КОМБИНИРА СО EBD И 7=6 )