You are currently viewing Hotel Dafovska 3* – Pamporovo, Bugarija

DAFOVSKA 3* – PAMPOROVO

DAFOVSKA 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

18.12-29.12

03.01-05.03

30.12-02.01

06.03-31.03

DBL STANDARD

1adl

37

72

35

1adl+1chd 3-13.99

55

73

52

1adl+2chd 3-13.99

71

95

67

2adl

62

84

59

2adl+1chd 3-13.99

79

105

74

3adl

85

113

80

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 4-13.99

70

105

67

1adl+2chd 4-13.99

80

115

77

1adl+3chd 4-13.99

90

125

87

2adl

70

105

67

2adl+1chd 4-13.99

80

115

77

2adl+2chd 4-13.99

90

125

87

3adl

87

121

84

Минимум престој

6

6

6

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 15 дена 100%

Под 3дена 1 ноќевање

No Show

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Соби: WI-FI, фрижидер,телефон, ТВ

Опис: ресторан, бар,сауна,џакузи,парна бања,WI-FI

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца

Локација: Во центарот на Пампорово

Цената вклучува: трансфер до ски лифтовите , WI-FI

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 10% ПОПУСТ

10=9,14=13 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ВО ПЕРИОД ОД 12.01 ДО 20.01.2020

7=6,14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 06.03.2020