You are currently viewing Hotel Grand Monastery 4* – Pamporovo, Bugarija2023/24

APART HOTEL GRAND MONASTERY 4* PAMPOROVO

 

 
GRAND MONASTERY 4*  НАЕМ  
06.12-14.12 15.12-24.12

04.03-06.04

25.12-01.01 02.01-03.03
Апартман со една спална – 4 лица  91 €
103 €
139 € 124 €
Апартман со две спални – 6 лица 139 €
150 €
187 € 169 €

 

Во цената е вклучено: наем на апартман на ден, секојдневно чистење, бесплатно користење на базен и сауна, детско катче, една бесплатна игра – куглање за еден од гостите во апартманот, паркинг, интернет WI FI.
 
Доплати:
Доплата за новогодишна вечера  (незадолжително) 95€ / возрасен, 50€ / дете (2-11,99г.)
 
Капацитет на сместување:
Апартман со една спална -2 возрасни + 2 деца до 11,99г., 3 возрасни + 1 дете до 11,99г. или 4 возрасни
Апартман со две спални –  4 возрасни + 2 деца до 11,99г., 5 возрасни + 1 дете до 11,99г. или 6 возрасни
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд