You are currently viewing Hotel Green Life Ski & Spa 4* – Bansko, Bugarija

GREEN LIFE SKI&SPА 4* БАНСКО   

 

GREEN LIFE SKI&SPА 4* БАНСКО    

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

01.12-23.12

05.03-31.03

24.12-26.12

27.12-01.01

02.01-05.01

31.01-09.02

06.01-30.01

10.02-04.03

DOUBLE SUPERIOR

1adl

45

74

160

101

66

1adl+1chd 6-11.99

64

92

161

102

82

2adl

64

92

161

102

82

STUDIO STANDARD

1adl

46

70

142

102

62

1adl+1chd 6-11.99

58

88

143

103

63

1adl+2chd 6-11.99

59

89

144

104

64

2adl

58

88

143

103

63

2adl+1chd 6-11.99

59

89

144

104

64

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+1chd 6-11.99

77

123

201

138

105

1adl+2chd 6-11.99

78

124

202

139

106

2adl

77

123

201

138

105

2adl+1chd 6-11.99

78

124

202

139

106

2adl+2chd 6-11.99

79

125

203

140

107

3adl

78

124

202

139

106

3adl+1chd 6-11.99

79

125

203

140

107

TWO BEDROOMS APARTMENT

2adl+2chd 6-11.99

136

193

303

216

170

2adl+3chd 6-11.99

137

194

304

217

171

3adl

135

192

302

215

169

3adl+1chd 6-11.99

136

193

303

216

170

3adl+2chd 6-11.99

137

194

304

217

171

4adl

136

193

303

216

170

4adl+1chd 6-11.99

137

194

304

217

171

4adl+2chd 6-11.99

138

195

305

218

172

5adl

137

194

304

217

171

Полупансион

15

15

15

15

15

Деца од 6-11.99

7

7

7

7

7

Минимум престој

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 100%

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

Попусти и доплати:Доплата за Новогодишна вечера 105 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Соби:САТ ТВ, телефон, во студијата и апартманите опремена кујна . Студијата и апартманите

не се дел од главната зграда а некој од нив имаат топла врска.

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна ,парна бања,интернет, паркинг ,трансфер до гондолата

Oпис: ресторан,бар, лоби , WI-FI,Спа центар,паркинг,ски гардероба,затворен базен и др.

Локација:700 метри од Гондолата

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 25.12 ДО 25.02.2020)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10% ПОПУСТ ( НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 25.12 ДО 25.02.2020)