Hotel Kriopigi 4* – Kriopigi, Grcija

KRIOPIGI 4* KRIOPIGI

KRIOPIGI 4* KRIOPIGI                  www.kriopigibeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

5 30.04-13.05

04.10-06.10

14.05-21.06

21.09-03.10

22.06-12.07

24.08-20.09

13.07-23.08  
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE LAND VIEW
1Ad 42 51 63 71  
1Ad+1ch(0-5.99) 42 51 63 71  
1Ad+1ch(6-11.99) 49 57 71 77  
DOUBLE EXECUTIVE LAND VIEW
2Ad 71 86 98 112  
3Ad 95 117 133 150  
2Ad+1ch(0-5.99) 71 86 98 112  
2Ad+1ch(6-11.99) 78 94 105 118  
DOUBLE ROOM LAND VIEW
2Ad 65 80 91 103  
3Ad 87 107 123 138  
2Ad+1ch(0-5.99) 65 80 91 103  
2Ad+1ch(6-11.99) 72 86 98 109  
DOUBLE SUPERIOR LAND VIEW
2Ad 69 84 94 107  
3Ad 92 113 127 144  
2Ad+1ch(0-5.99) 69 84 94 107  
2Ad+1ch(6-11.99) 75 91 101 114  
FAMILY ROOM EXECUTIVE LAND VIEW
2Ad 130 154 183 213  
2Ad+1ch(0-5.99) 130 154 183 213  
2Ad+1ch(6-11.99) 130 154 183 213  
2Ad+2ch(0-5.99) 130 154 183 213  
2Ad+2ch(0-5)(6-11.99) 130 154 183 213  
2Ad+2ch(6-11.99) 130 154 183 213  
DOUBLE SUPERIOR BUNK BED 4 –LAND VIEW
2Ad+2ch(0-5.99) 86 97 115 128  
2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

86 97 115 128  
2Ad+2ch(6-11.99) 86 97 115 128  
JUNIOR SUITE SEA VIEW 
2Ad 105 118 140 157  
3Ad 105 118 140 157  
3Ad+1ch(0-5.99) 105 118 140 157  
3Ad+1ch(6-11.99) 105 118 140 157  
2Ad+1ch(0-5.99) 105 118 140 157  
2Ad+1ch(6-11.99) 105 118 140 157  
2Ad+2ch(0-5.99) 105 118 140 157  
2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

105 118 140 157  
2Ad+2ch(6-11.99) 105 118 140 157  
Мин. Престој 3 3 5 5  
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: 800 метри од плажа, ресторан,бар, отворен базен,базен за деца,мини клуб, детско

игралиште, конференциска сала,билијард,пинг понг

Соби: клима,САТ ТВ,WI-FI,фрижидер,фен
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ  И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

Затворете мени