You are currently viewing Hotel Pamporovo 5* – Pamporovo, Bugarija

ХОТЕЛ PAMPOROVO 5*- ПАМПОРОВО

ХОТЕЛ PAMPOROVO ***** ПАМПОРОВО 195 СОБИ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

08.12-19.12

01.03-31.03

20.12-27.12

17.01-22.02

28.02-02.01

03.01-16.01

23.02-29.02

DBL STANDARD

1adl

36

63

119

46

1adl+1chd 4-11.99

37

64

120

47

1adl+2chd 4-11.99

50

72

121

64

2adl

49

71

120

63

2adl+1chd 4-11.99

50

72

121

64

3adl

69

100

168

87

DBL NO BALCONY

1adl

33

59

115

43

1adl+1chd 4-11.99

34

60

116

44

1adl+2chd 4-11.99

46

68

117

59

2adl

45

67

116

58

2adl+1chd 4-11.99

46

68

117

59

3adl

63

94

162

81

STUDIO STANDARD

1adl

70

92

141

84

1adl+1chd 4-11.99

71

93

142

85

1adl+2chd 4-11.99

72

94

143

86

1adl+3chd 4-11.99

91

118

179

107

2adl

71

93

142

85

2adl+1chd 4-11.99

72

94

143

86

2adl+2chd 4-11.99

91

118

179

107

3adl

100

131

199

119

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+3chd 4-11.99

105

132

193

121

2adl+1chd 4-11.99

106

133

194

122

2adl+2chd 4-11.99

107

134

195

123

3adl

115

147

215

134

3adl+1chd 4-11.99

116

148

216

135

ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE

1adl+1chd 4-11.99

105

127

175

118

2adl

106

128

176

119

PRESIDENTIAL APARTMENT

1adl+1chd 4-11.99

271

293

342

284

2adl

272

294

343

285

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

DBL STANDARD

1adl

46

74

132

56

1adl+1chd 4-11.99

47

75

133

57

1adl+2chd 4-11.99

64

86

135

77

2adl

63

85

134

76

2adl+1chd 4-11.99

64

86

135

77

3adl

87

119

187

106

DBL NO BALCONY

1adl

41

67

68

93

1adl+1chd 4-11.99

42

68

69

94

1adl+2chd 4-11.99

57

77

70

126

2adl

56

76

69

125

2adl+1chd 4-11.99

57

77

70

126

3adl

78

106

97

175

STUDIO STANDARD

1adl

84

106

155

97

1adl+1chd 4-11.99

85

107

156

98

1adl+2chd 4-11.99

86

108

157

99

1adl+3chd 4-11.99

107

135

196

124

2adl

85

107

156

98

2adl+1chd 4-11.99

86

108

157

99

2adl+2chd 4-11.99

107

135

196

124

3adl

118

150

218

137

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+3chd 4-11.99

121

149

210

138

2adl+1chd 4-11.99

122

150

211

139

2adl+2chd 4-11.99

123

151

212

140

3adl

134

165

233

153

3adl+1chd 4-11.99

135

166

234

154

ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE

1adl+1chd 4-11.99

118

140

189

131

2adl

119

141

190

132

PRESIDENTIAL APARTMENT

1adl+1chd 4-11.99

284

307

355

298

2adl

285

308

356

299

Мин. престој

3

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 3 дена

1 ноќевање

Под 7дена

1 ноќевање

Под 20 дена 100%

Под 3 дена

1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Соби: мини бар,фрижидер,сеф,балкон,телефон,ТВ,фен,тоалет

Опис: конференциска сала, бизнис центар, затворен базен, ноќен бар,   лоби бар, ресторан , менувачница,продавница ,фризерница ,интернет сала , фитнес сала, сауна,масажа, солариум ,џакузи , СПА , ски гардероба ,ски школа ,билијард,куглање

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 35 Еур за деца

Локација: 250 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен,WI-FI, трансфер ди ски лифтовите,фитнес, сауна,џакузи, детско катче

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 15 % ПОПУСТ

10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 02.01.2020 ЗА МИН. 4 НОЌЕВАЊА

15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 02.01.2020 ЗА МИН. 5 НОЌЕВАЊА

7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 19.12.2019 , ПОМЕЃУ 03.01 И 16.01.2020 И ПОСЛЕ 23.02.2020

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ