Хотел ПРЕСТОЛ 3* Св.Стефан, Охрид

Хотел ПРЕСТОЛ 3*  

Св.Стефан, Охрид

ЛЕТО 2020

 

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 18€
Полупансион 22€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Користење на надворешен базен и џакузи

 

  • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 5-11.99 год. – доплата 50% од сумата