You are currently viewing 23ти Октомври – Хотел Мурите 4*, Банско

23ти Октомври – Хотел Мурите 4*, Банско

Хотел МУРИТЕ 4*-БАНСКО     23 октомври 

Тип на сместување   Зграда АЗАЛИА   Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0)   33€   29€
Едноспален апартман (2+2)   36€   33€
Двоспален апартман (4+2)   33€   29€

 

Дополнителни услови :

 • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
 • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено :

 • Патничко осигурување
 • Туристичка тaкса 1€ по лице на ден
 • Индивидуални трошоци
 • Превоз