You are currently viewing Ilio Mare 5*-Тасос 2024

Early Booking Discount понуда од Ilio Mare 5*

 

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                                www.iliomare.gr   

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0/WH

01.05-12.05

13.05-10.06

16.09-30.09

11.06-19.07

28.08-15.09

20.07-27.08

01.10-13.10

Classic Room Garden View

89

109

191

248

90

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Classic Room Sea View

120

143

260

326

120

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

Deluxe Suite Private Garden

68

89

147

176

68

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Deluxe Suite Sea View

102

133

182

203

102

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Family Room

63

78

136

168

63

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Garden View

57

66

107

146

57

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Junior Suite Side Sea View

58

69

119

152

59

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. престој

1

1

3

3

1

Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.

Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Важат Општите услови на СКТМ и Т.А. С-ТРАВЕЛ