ВЕЛИГДЕН 2020 – ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

ВЕЛИГДЕН ВО ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ – 2020

Цените са валидни за сместување  во  период  од 17 – 20 април 2020г., за 3 или 4 ноќи.(пакет)

 

Сместување 3 HB 4 HB 4 BB
Двокреветна соба 392 € 493 € 417 €
Супериор соба 450 € 567 € 493 €
Студио 518 € 655 € 585 €
Доплати, попусти
Возрасен на дополнително легло во студио 148 € 186 € 145 €
Дете 12-15,99 на доп.легло во двокреветна, супериор, студио 148 € 186 € 145 €
Дете 04-11,99 на доп.легло во двокреветна   74 €   94 € 70 €
Дете 04-11,99 на доп.легло во супериор, студио   30 €   36 € 12 €
Дете до 03,99 години бесплатно бесплатно бесплатно

 

Цените се во € се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

 

 

сместување максимум
Двокреветна соба (француско легло) 2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г
Двокреветна соба (разделени легла) 2 возрасни + 1 дете до 3.99г.
Супериор соба 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Студио 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.

 

 

Легенда: HB полупансион BB ноќевање со појадок

 

Цените са валидни за сместување  во  период  од 17 – 20 април 2020г., за 3 или 4 ноќи.(пакет)

 

Цената е по соба и вклучува:
Сместување за соодветен број ноќевања и исхрана по избор;
Велигденски ручек на 19.04.2020 од 11:30-14:30 часот.
Концерт на Мандолински оркестар
Фолклорна програма
Користење на сауна, парна бања и фитнес центар;
Користење на покриен базен со минерална вода со полу-олимписки димензии;
Користење на базен на отворено минерална вода;
Користење на надворешен термален базен со минерална вода;
Паркинг;
Безжичен интернет низ целиот хотел;
Туристички данок и такса

За деца: игри на отворено и забава со професионален аниматор.

Напомена !
Потврдените резервации и уплати НЕ СЕ ВРАЌААТ