Istion Club & Spa 5* – Nea Potidea, Grcija

ISTION CLUB***** DE LUX  POTIDEA

ISTION CLUB***** DE LUX  POTIDEA                          www.istionclub.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5 01.05-20.05

28.09-24.10

21.05-13.06

10.09-27.09

14.06-22.07

28.08-09.09

23.07-27.08
SINGLE ROOM GARDEN VIEW
1Ad 66 108 139 165
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 90 130 179 208
3Ad 122 176 242 280
2Ad+1ch(0-1) 90 130 179 208
2Ad+1ch(2-7.99) 112 162 223 260
SUITE FAMILY GARDEN VIEW
2Ad 120 189 239 278
3Ad 162 255 323 376
3Ad+1ch(0-1) 162 255 323 376
3Ad+1ch(2-7.99) 192 303 382 445
2Ad+1ch(0-1) 120 189 239 278
2Ad+1ch(2-7.99) 150 236 298 348
2Ad+2ch(0-1) 120 189 239 278
2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

150 236 298 348
2Ad+2ch(2-7.99) 180 284 358 418
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО
SINGLE ROOM GARDEN VIEW
1Ad 90 131 162 188
DOUBLE ROOM GARDEN VIEW
2Ad 137 177 225 254
3Ad 185 239 305 343
2Ad+1ch(0-1) 137 177 225 254
2Ad+1ch(2-7.99) 170 221 282 317
SUITE FAMILY GARDEN VIEW
2Ad 167 235 285 325
3Ad 225 318 386 439
3Ad+1ch(0-1) 225 318 386 439
3Ad+1ch(2-7.99) 266 377 456 520
2Ad+1ch(0-1) 167 235 285 325
2Ad+1ch(2-7.99) 209 295 357 407
2Ad+2ch(0-1) 167 235 285 325
2Ad+2ch(0-1)

(2-7.99)

209 295 357 407
2Ad+2ch(2-7.99) 250 354 428 487
Минимум престој 3 5 5 5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: повеќе ресторани, бар, бар на базенот, перална, мини маркет, отворен базен,таверна,ТВ салон,интернет, спортови на вода,тенис,аеробик,фитнес центар,џакузи,сауна,парна бања,пикадо,пинг понг,билијард,масажа,детски базен,мини клуб ,WI-FI
Соби: клима,телефон,фен,мини бар,сеф,САТ ТВ,радио
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019 EBD
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

Затворете мени