ХОТЕЛ ИЗГРЕВ SPA & AQUAPARK – СТРУГА 2020  НОВО!!!!

Комплексот ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА и АКВА ПАРК се наоѓа меѓу прекрасната борова шума на прекрасниот брег на неверојатното Охридско Езеро. Хотелот Изгрев ви нуди широка удобност во прекрасна атмосфера на површина од 90.000 м2 со приватна плажа од 500 метри. Се наоѓа на 5 км од градот Струга, 15 км од охридскиот аеродром и 20 км од градот Охрид.
Хотелот Изгрев има неверојатен поглед на езерото и планината со свеж воздух и нај шарено и смирувачко опкружување што го дефинира значењето на вистински одмор.

ЦЕНОВНИК ХОТЕЛ ИЗГРЕВ СПА & АКВАПАРК
СЕПТЕМВРИ/ДЕКЕМВРИ 2020

 

ТИП СОБА 13.09-04.10. 2020 05.10-28.12. 2020
Еднокреветна соба 45 еур 41,25 еур
Двокреветна соба 60 еур 55 еур
Трокреветна соба 81 еур 74,25еур

Доплата за соба со поглед на езеро – 6еур на ден

Доплата за деца : 

  • 1 дете од 0-6.99 години – бесплатно 
  • 1 дете од 7-12 години – плаќа 50% од редовната цена 
  • 2 деца од 0-1.99 години – бесплатно
  • 2 деца од 2 – 12.99 години – плаќа 50% од редовната цена по лице 

Цените се дадени за СОБА за едно ноќевање и се изразени во евра по курс од 62мкд 

Во цената е вклучено :

  • Ноќевање со доручек
  • Aqua Парк  до 14.09.2020
  • Спа центар
  • Интернет
  • Паркинг