You are currently viewing Kamari Beach 3* Potos Thassos

Early Booking Discount понуда од Kamari Beach 3*

KAMARI BEACH 3* POTOS THASSOS                        www.hotelkamari.hotelbrain.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10/0/15

 

25.05-31.05

18.09-30.09

01.06-18.06

10.09-17.09

19.06-16.07

25.08-09.09

17.07-24.08

Comfort Room Garden View 2 pax

64

76

112

126

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite Pool or Garden View

2 pax

103

120

154

196

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

Family Room Garden Access

38

45

70

84

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Мин. Престој

1

1

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Cancelled 2-6 days before check-in 50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Non show 100% of total amount

Cancelled 1-1 days before check-in 100% of total amount