You are currently viewing Kompleks Panorama 4* – Bansko, Bugarija

ПАНОРАМА РЕСОРТ 4 * – Банско

ПАНОРАМА РЕСОРТ 4 * – Банско

www.panoramaresort.bg
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 25%  за резервација и уплата до 15.09.2019 | 20%  за резервација и уплата до 30.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12.2019-31.03.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-20.12.2019 21.12-27.12.2019 03.01-11.01.2020 28.12-02.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 09.03-31.03.2020 12.01-23.01.2020 24.01-08.03.2020 мин. 4 ноќ.
Вид на сместување     мин. 3 ноќ.  
Двокреветна соба 2+1                                 30 €                       35 €                        40 €                         57 €
Студио 2+1/2+2                                  31 €                       36 €                         41 €                        58 €
Eдноспален апартман 2+2                                 32 €                       37 €                        42 €                        59 €
Двоспален апартман 4+2                                 32 €                       37 €                        42 €                        59 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)
Дополнителни услови : 
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€  (незадолжително)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден