Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море,  покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата,  во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија ПОЛИХРОНО е идеален избор за вашиот незаборавен одмор или подолг престој.  Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно е опкружено со бујна медитеранска вегетација. Го краси долга песочна плитка плажа, што е особено погодно за деца. Местото е сликовито, со поплочени улици, палми, лимонови и маслинови дрва, убави дворови и осветлено шеталиште покрај плажа. Има супермаркети, продавници со сувенири, производи од маслиново масло и морски плодови, производи од крзно и кожа, амбуланта, аптека. Има голема понуда на различни ресторани – традиционална грчка кујна, свежо уловени риби, гиро, суфлаки, како  пици и друга брза храна.

ВИЛА „ Natassa Valentino “ А категорија– ПОЛИХРОНО 2020

[Show slideshow] 1► ВИЛА „ Natassa Valentino “ А категорија– ПОЛИХРОНО 2020 ОПИС НА ОБЈЕКТОТ : Вила Natassa Valentino. Една ...
Прочитај повеќе

Вила Норт Лукс – Полихорно

Вила Норт Лукс – Полихорно [Show slideshow] 17% попуст за резервации и целосна уплата до 28.02.2019 10% попуст за резервации ...
Прочитај повеќе

Хотел POLYCHRONO BEACH – Полихроно

[Show slideshow] ХОТЕЛ Polychrono Beach – Полихроно www.polychrono-beach-hotel.gr Локација Хотелот Polychrono Beach се наоѓа во центарот на Полихроно – мало ...
Прочитај повеќе

Вила Наташа Валентино – Полихроно

Вила Наташа Валентино – Полихроно [Show slideshow] 1► 20% попуст за резервации и целосна уплата до 17.02.2019 15% попуст за ...
Прочитај повеќе

Вила Пападопулос – Полихроно

Вила Пападопулос – Полихроно [Show slideshow] 20% попуст за резервации и целосна уплата до 17.02.2019 15% попуст за резервации и ...
Прочитај повеќе

Вила Тодор – Полихроно

Вила Тодор – Полихроно [Show slideshow] 20% попуст за резервации и целосна уплата до 17.02.2019 15% попуст за резервации и ...
Прочитај повеќе

REALL APARTMANI – ПОЛИХРОНО

[Show slideshow] 1► Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата ...
Прочитај повеќе

Вила Meri – Полихроно

[Show slideshow] Вила Мери се наоѓа на 40м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од Хотел Посеидонио се ...
Прочитај повеќе

Вила Elena – Полихроно

[Show slideshow] Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на ...
Прочитај повеќе
Затворете мени