Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување на богатата историја, уживајќи во врвната гастрономија, СИВИРИ е идеален избор за вашиот незаборавен одмор или подолг престој. Сивири е познат туристички центар, сместен на западната страна од Касандра. Благодарение на убавите песочни плажи, чистото и топло море, свежиот воздух од околните планини, Сивири, претставува атрактивна туристичка дестинација, дестинација за живеење или подолг престој. Богатата патна инфрастрктура, како и бројните туристички капацитети, се причина повеќе, Сивири да биде одбрана, како дестинација за одмор и подолг престој.

Вила ANEMOHADI – Сивири 2020

[Show slideshow] Вила ANEMOHADI – Сивири -20 % попуст за резервација и уплата 100% до 30.12.2019 -15 % попуст за ...
Прочитај повеќе

Hotel Jenny 3*– Siviri, Grcija

Hotel Jenny 3*– Siviri, Grcija Локација: Хотелот Jenny се наоѓа во центарот на Сивири,мало крајбрежно место на западната страна од ...
Прочитај повеќе