ХОТЕЛ ФЕРШПЕД – МАВРОВО 2020

Хотелот Фершпед се наоѓа во Маврово, веднаш до ски-лифтот. Директен пристап до ски патеките, бар, ресторан и бесплатен Wi-Fi. Ски соба за багаж и услуга за изнајмување ски се достапни. Собите имаат погледи кон планината  и секоја соба има ТВ со рамен екран, со кабелски канали… Во самиот хотел има  банкомат и продавница за сувенири, бесплатен паркинг … 

Хотел Маврово (Фершпед)

Сезона Јули – Септември 2020

  Ноќевање со појадок Полу пансион
Двокреветна соба 38€ 48€
Соба за 3 лица 52€ 65€
Апартман за 4 лица 72 92
Дополнително лице 13€ на ден 18€ на ден

 

Цените се во евра, по соба, од ноќ, со вклучен дaнок и туристичка такса

  • Цените важат за минимум 2 ноќевања, за само едно ноќевање, цената се зголемува за 5 евра на ден;
  • Сам во соба (еднокреветна) со +40% доплата;
  • Деца до 2 години – 100% попуст;
  • Деца од 2 до 7 години – 50% попуст;