You are currently viewing Messonghi Beach 3*-Месонги,Остров Крв 2024

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU 

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

10/4

06.05-04.06

22.09-12.10

05.06-04.07

01.09-21.09

05.07-31.08

Superior Room Garden View

46

65

98

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Sea View

47

67

104

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Family Room Garden View

57

88

119

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2 -10.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

5

7

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount

Non show        30% of total amount

Early departure 100% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ