You are currently viewing Метропол Езерски Комплекс Нова 2023

Метропол Езерски Комплекс Нова 2023

 

Хотел/вид соба Услуга
Метропол/Белви 2 полупансиони 3 полупансиони 4 полупансиони
Еднокреветна соба 217 евра 297 евра 358 евра
Двокреветна соба 297 евра 403 евра 482 евра
Трокреветна соба 383 евра 538 евра 585 евра

 

Цените се по соба,услуга ПП,со вклучени тур.такса и ДДВ;
За престој од дополнително 1 ноќевање, цената се зголемува за +40 евра по лице во
двокреветна соба по ноќ;
1 Дете до 10 год во трокреветна соба добива -40 % попуст
Специјална Гала Вечера со неограничен точен пијалак на 31.12.2022 и специјална вечера на
01.01.2023 со класично послужување во ресторанот на хотел Метропол се вклучени во пакетот.
Забелешка: оброците и за гостите од хотел Белви се севираат исклучиво во ресторанот на
хотел Метропол.
Хотели Метропол го задржуваат правото на промена на цените освен за резервации кои се веќе
обезбедени со договор.

 

Важат Општите услови на СКТМ и Т.А. С-ТРАВЕЛ