You are currently viewing MPM Hotel Merryan 3* – Pamporovo, Bugarija

MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO

MPM MERRYAN 3* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.12-04.01

21.12-27.12

05.01-11.01

16.02-22.02

01.12-20.12

12.01-15.02

23.02-14.04

DBL STANDARD

1adl

112

60

57

1adl+chd 2-11.99

112

68

62

1adl+2chd 2-11.99

125

81

75

2adl

125

76

69

2adl+1chd 2-11.99

137

88

81

3adl

175

106

97

ONE BEDROOM APARTMENT

1adl+chd 2-11.99

147

96

85

1adl+2chd 2-11.99

159

108

97

1adl+3 chd 2-11.99

171

120

109

2adl

147

96

85

2adl+1chd 2-11.99

159

108

97

2adl+2chd 2-11.99

171

120

109

3 adl

206

134

119

3adl+1chd 2-11.99

218

146

131

4adl

264

173

153

Доплата за трансфер до ски лифтовите за лице

277

185

165

Минимум престој

323

211

187

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 21 ден 1 00%

Под 14дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

No show

100 %

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби:мини бар, телефон, телевизор

Опис: ресторан, бар, сауна, фитнес, парна бања, џакузи, паркинг, WI-FI

Локација: Во центарот на Пампорово, 1 км. Од ски лифтовите

Доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возранси и 35 ЕУР за деца

Цените вклучуваат: користење на сауна, парна бања, џакузи,фитнес,ски гардероба,WI-FI во лоби

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2018 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2018 15% ПОПУСТ

14=12, 11=10,10=9, 7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 21.12.2018 , ОД 11.01 ДО 13.01.2019 И ПОСЛЕ 04.03.2019

ПОПУСТИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРААТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД