You are currently viewing Mursalitsa Spa Hotel 3* – Pamporovo, Bugarija

MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4* – PAMPOROVO

MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4*PAMPOROVO    www.mursalitsaspa.bg

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1

28.12-04.01

20.12-27.12

05.01-11.01

01.12-19.12

12.01-14.04

 

DBL STANDARD

1ADL

106

55

50

 

1ADL+1CHD 6-12.99

107

71

57

 

1ADL+2CHD 6-12.99

108

72

58

 

2ADL

122

80

65

 

2ADL+1CHD 6-12.99

123

81

66

 

2ADL+2CHD 6-12.99

155

102

82

 

3ADL

165

109

88

 

ONE BEDROOM APARTMENT

1ADL+1CHD 6-12.99

138

100

78

 

1ADL+2CHD 6-12.99

139

101

79

 

2ADL

158

114

89

 

2ADL+1CHD 6-12.99

159

115

90

 

2ADL+2CHD 6-12.99

199

143

113

 

3ADL

213

153

121

 

3ADL+1CHD 6-12.99

214

154

122

 

4ADL

269

193

152

 

TWO BEDROOMS APARTMENT

4ADL

225

138

116

 

4ADL+1CHD 7-12.99

226

139

117

 

4ADL+2CHD 6-12.99

255

157

132

 

5 ADL

265

162

136

 

5ADL+1CHD 6-12.99

266

163

137

 

6ADL

305

187

157

 

Мин. Престој

4

 

Отказ на резервација

Под 13 дена 100%

Под 6 дена 100%

Под 4 дена 1 ноќевање

 

No Show

100%

100%

2 ноќевања

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

Соби: ТВ, кујна,телефон,фен,WI-FI

Опис: затворен базен, сауна,парна бања,ресторан,отворен паркинг, гаража,детско катче,ски гардероба,конференциска

цала,лоби бар

Попусти и доплати:Новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца од 6 до 12.99 год. и 20 Еур за деца од 2 до 5.99

Локација: Пампорово, 400 метри од ски терените

Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна, парна бања, интернет,трансфер до ски лифтовите и паркинг

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ