You are currently viewing Нова Година 2023 – Хотел Бела Јела 5*, Луковска Бања

ХОТЕЛ БЕЛА ЈЕЛА НОВОГОДИШНА ПОНУДА 2023

Период: 30.12 – 03.01.2023 г.

Цена по лице на ден: 72€

Минимален престој: 4 дена (3 ноќевања)

Пакетот вклучува:

 • Сместување во стандардни двокреветни соби
 • Оброци на база на полупансион
 •  Велнес центар (отворен внатрешен базен со термоминерална вода на температура од 33 до 35 степени, сауна, солена соба, парна бања, топли клупи)
 •  користење на салата за забава и рекреација
 •  Теретана
 •  Игротека за деца
 • Новогодишна прошетка по здравствената патека со шумски велнес
 • Капење во Велнес центар до 02:00 часот
 • Забава за деца
 • Грижа за најмладите во игротека за Нова година до 20 часот
 • Утринска гимнастика со физиотерапевт
 • Вежби во базен
 •  WiFi
 • Бесплатен паркинг
  Доплати:
 • Деца до 7 годишна возраст се сместуваат бесплатно (во придружба на двајца возрасни)
 • Деца од 7 до 12 години плаќаат 50% од наведената цена (во придружба на двајца возрасни)

 

Важат Општите услови на СКТМ и Т.А. С-ТРАВЕЛ