You are currently viewing Olympian Bay Grand Resort 4*-Лептокарија 2023

Early Booking Discount понуда од Olympian Bay Grand Resort 4*

OLYMPIAN BAY RESORT 4* LEPTOKARIA www.olympianbayresort.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА- СЕ ВКЛУЧЕНО

10/4

01.05-22.05

01.10-31.10

23.05-10.06

15.09-30.09

11.06-11.07

28.08-14.09

12.07-27.08

Bungalow Olympus View

49

73

87

111

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Olympus View

50

75

91

116

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Sea View

54

80

96

125

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Side Sea View

52

78

94

120

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalow

58

82

112

135

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Suite

(за соба)

220

243

290

351

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

2

2

3

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др.

Соби:клима, САТ ТВ, телефон, фен, сеф, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 2-6 days before check-in 50% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ