You are currently viewing Olympian Bay Grand Resort 4*-Лептокарија 2024

Early Booking Discount понуда од Olympian Bay Grand Resort 4*

 

 

OLYMPIAN BAY RESORT 4* LEPTOKARIA www.olympianbayresort.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА- СЕ ВКЛУЧЕНО

4/0/10/4

03.05-23.05

29.09-26.10

24.05-13.06

15.09-28.09

14.06-11.07

25.08-14.09

12.07-24.08

Double Room Olympus View

50

77

94

118

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

50%

50%

Double Room Side Sea View

52

80

96

123

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

50%

50%

Double Room Sea View

54

83

99

129

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

50%

50%

Double Bungalow Olympus or Garden View

49

73

89

113

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

50%

50%

Family Bungalow up to 4 pax

58

88

96

123

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

50%

50%

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Suite up to 4 pax Standard ( за соба)

219

254

312

404

Single Room Olympus View

80

124

168

212

Single Room Side Sea View

83

128

173

220

Single Bungalow Olympus or Garden View

78

117

160

204

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др.

Соби:клима, САТ ТВ, телефон, фен, сеф, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Cancellation policy:

03/05-13/06 & 15/09-26/10:

8-1 days before the arrival 50%

14/06-14/09:

15-1 days before the arrival 100%

Non-show or early departure 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ