You are currently viewing HOTEL PALAZZO 4*- SUNNY BEACH 2022

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

– 25% попуст за резервации направени до 28.02.2022

– 15% попуст за резервации направени до 31.03.2022

– 10% попуст за резервации направени до 30.04.2022

ТЕРМИНИ 08.06.2022-20.06.2022 07.09.2022-20.09.2022ALL INCLUSIVE 21.06.2022-06.07.2022  01.09.2022-06.09.2022ALL INCLUSIVE 07.07.2022-18.07.2022 26.08.2022-31.08.2022ALL INCLUSIVE 19.07.2022-25.08.2022ALL INCLUSIVE
Лице во Апартман 33 €  40 € 48 € 58 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  •  Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базен

Во цените не е вклучено :

  • патничко осигурување 
  • туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Попусти:

  • Дете до 1.99 години – бесплатно
  • Прво дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во апартман – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 5-11.99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во апартман- плаќа 50 % од цената за возрасен
    Трет возрасен во апартман – плаќа 80% од регуларната цена
  • Четврт возрасен во апартман – плаќа 50% од регуларната цена

Капацитет на сместување:

Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И Т.A. С-ТРАВЕЛ