You are currently viewing Rodopski Dom 4* – Pamporovo, Bugarija

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 

Хотел РОДОПСКИ ДОМ 4* – Чепеларе, Пампорово 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2019 | 10% за резервација и уплата до 31.10.2019
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 15.01-02.02.2020 | 20.02-31.03.2020 (попустите не се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќевање  01.12-23.12.2019 24.12-27.12.2019 28.12-01.01.2020
на база ПОЛУПАНСИОН 29.02-31.03.2020 02.01-28.02.2020
Двокреветна соба 2+1                 22,00 €                 28,00 €                 53,00 €
Едноспален апартман 2+2                 31,00 €                 40,00 €                 76,00 €
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, интернет, паркинг
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 5.99 год. во двокреветна соба со 2 возрасни – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 65% попуст
▪ Трет возрасен на дополнително легло во двокреветна соба  – 25% попуст
▪ Две деца до 11.99 год. на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – бесплатно
▪ Трет возрасен на дополнително легло во апартман со 2 возрасни – доплата 11€
▪ Четврт возрасен на дополнително легло во апартман – доплата 11€
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 50€, дете (4-11.99 год.) – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден