You are currently viewing Вила Sea View Apartments – Врахос 2024

Вила Sea View Apartments – Врахос

 

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете на дополнително легло ранџо и не е дозволено за 5то возрасно лице.

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД.

 

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024
-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата

ВРАХОС – Вила Sea View Apartments
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/4 aпп Коментар
21.05-28.05.2024 7 159 Промо цени
28.05-04.06.2024 7 239 Промо цени
04.06-11.06.2024 7 289  
11.06-18.06.2024 7 339  
18.06-25.06.2024 7 399  
25.06-02.07.2024 7 439  
02.07-09.07.2024 7 579  
09.07-16.07.2024 7 609  
16.07-23.07.2024 7 619  
23.07-30.07.2024 7 639  
30.07-06.08.2024 7 639  
06.08-13.08.2024 7 639  
13.08-20.08.2024 7 599  
20.08-27.08.2024 7 489  
27.08-03.09.2024 7 439  
03.09-10.09.2024 7 329  
10.09-17.09.2024 7 229 Промо цени
17.09-24.09.2024 7 189 Промо цени

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице 
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -80€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, Макпетрол -кружен тек) -65€ по лице
 • Дреново – 60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:

 • Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -60€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -70€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -70€ по лице

-Деца од 2-11,99год  – 10еур попуст 

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

СЛИКИ: