You are currently viewing Вила Геракина-Неа Врасна 2023

Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни  студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената. Wi – fi – бесплатно .

                        

ТЕРМИН НОЌИ Геракина         1/2 студио Геракина          1/3 студио Геракина

1 / 4

студио

14.05 7 * 69€ 79€ 89€
21.05 7 * 79€ 89€ 99€
28.05 7 * 89€ 99€ 109€
04.06 7* 99€ 109€ 119€
11.06 7* 129€ 139€ 149€
18.06 7 240€ 260€ 300€
25.06 7 280€ 300€ 320€
   02.07 7 330€ 350€ 370€
09.07 7 330€ 350€ 370€
16.07 7 330€ 350€ 370€
23.07 7 330€ 350€ 370€
30.07 7 330€ 350€ 370€
06.08 7 330€ 350€ 370€
13.08 7 330€ 350€ 370€
20.08 7 310€ 330€ 350€
27.08 7 * 139€ 149 159€
03.09 7 * 129€ 139€ 149€
  10.09 7 *      119€ 129€ 139€

 

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.
  • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ(Скопје,Велес,Неготино,Граничен премин Богородица):

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште