You are currently viewing Вила Леона-Аспровалта 2023

Вила Леона се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон ,  климата е вклучена во цената. Wi – fi  бесплатно.

ТЕРМИН НОЌИ Леона          1/2 студио Леона           1/3 студио Леона 

1 /3+1/3

дуплекс

14.05 7 * 79€ 89€ 4х79€
21.05 7 * 89€ 99€ 4х89€
28.05 7 * 99€ 119€ 4х99€
04.06 7* 119€ 139€ 4х119€
11.06 7* 129€ 149€ 4х129€
18.06 7 280€ 310€ 470€
25.06 7 300€ 330€ 560€
   02.07 7 340€ 370€ 580€
09.07 7 360€ 390€ 580€
16.07 7 360€ 390€ 580€
23.07 7 360€ 390€ 580€
30.07 7 360€ 390€ 580€
06.08 7 360€ 390€ 580€
13.08 7 360€ 390€ 580€
20.08 7 340€ 370€ 550€
27.08 7 * 159€ 169€ 4х159€
03.09 7 * 139€ 149€ 4х139€
  10.09 7 * 129€ 139€ 4х129€
  17.09 7 * 89€ 99€ 4х89€

 

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.
  • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ(Скопје,Велес,Неготино,Граничен премин Богородица):

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште