You are currently viewing Вила Луиза – Врахос

Вила Луиза – Врахос

Опис на вила

ВИЛА ЛУИЗА се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI, и клима (се доплаќа 5 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и 1 единечен кревет, плус софа во кујна. Апартман 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

ЦЕНОВНИК:

Датуми 1/3 app   1/3+1app
25.05.2022 – 01.06.2022 139   159
01.06.2022 – 08.06.2022 179   199
08.06.2022 – 15.06.2022 219   239
15.06.2022 – 22.06.2022 269   299
22.06.2022 – 29.06.2022 299   329
29.06.2022 – 06.07.2022 339   359
06.07.2022 – 13.07.2022 389   409
13.07.2022 – 20.07.2022 459   449
20.07.2022 – 27.07.2022 459   489
27.07.2022 – 03.08.2022 459   489
03.08.2022 – 10.08.2022 459   489
10.08.2022 – 17.08.2022 459   489
17.08.2022 – 24.08.2022 429   459
24.08.2022 – 31.08.2022 409   439
31.08.2022 – 07.09.2022 349   379
07.09.2022 – 14.09.2022 269   279
14.09.2022 – 21.09.2022 209   229
21.09.2022 – 28.09.2022 149   169

Превоз:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

-Деца од 2-11,99год  – 10еур попуст 

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

СЛИКИ: