You are currently viewing ВИЛА „MS- TRAVEL“ – НЕИ ПОРИ 2024

ВИЛА „МАРТИН“ – НЕИ ПОРИ 2024

ВИЛА “МАРТИН“  се наоѓа на 30 метри од плажа во првиот дел на Неи Пори после кружниот тек. Распoлага со  трокреветни студија на први кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер,голем шпорет со релна, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5 евра на ден)

 1/3 студио има 1 спална соба  со  2 дупли  кревети по грчки стандарди. Одвоена кујна.

Термин Ноќевања 1/3 СТД
     
26.05 7 ноќи 210 €
02.06 7 ноќи 250 €
09.06 7 ноќи 270 €
16.06 7 ноќи 299 €
23.06 7 ноќи 360 €
30.06 7 ноќи 399 €
07.07 7 ноќи 420 €
14.07 7 ноќи 450 €
21.07 7 ноќи 470 €
28.07 7 ноќи 470 €
04.08 7 ноќи 470 €
11.08 7 ноќи 470 €
18.08 7 ноќи 440 €
25.08 7 ноќи 420 €
01.09 7 ноќи 350 €
08.09 7 ноќи 260 €
15.09 7 ноќи 210 €
22.09 7 ноќи 180 €

 

НАПОМЕНИ:

 • ЦЕНИТЕ во табелата се дадени за наем на студио или апартман за 7 ноќевања.
 • Доплата за туристичка такса 1,50 евра по студио на ден, се плаќа во агенцијата.
 • Цените се изразени во евра, уплатата е исклучиво во денараска противвредност (1 евро = 62,00 мкд).
 • Превоз за возрасни 45 € повратен билет, 35 € за деца од 2-12 години
 • За уплата на два последователни термини, одобруваме 10% попуст на вториот термин.
 • Патничкото осигурување е задолжително и НЕ е вклучено во цената.
 • Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на ultra first или last minute понуда да ги објави и продаде слободните капацитети по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.
 • Лицата кои го уплатиле аранжманот по ценовник немаат право на надомест на средства за разликата во цена.
 • Попустите НЕ можe да се комбинираат меѓу себе, на промотивните цени НЕ следува попуст, попуст за рано букирање и за две смени НЕ може

Приговори и поплаки:

 • Во случај на неадекватно сместување или било кој друг проблем, се молат патниците за тоа веднаш да го известат одговорното лице на (представникот). Доколку проблемот не биде решен, веднаш треба за истиот да се извести ОРГАНИЗАТОРОТ НА ПАТУВАЊЕТО и уплатното место каде сте склучиле Договор за патување, за време на првиот ден од сместувањето и почетокот на ова програма. Напоменуваме дека рекламации за кои агенцијата ќе дознае на последниот ден од престојот или по враќањето на патниците, истите нема да бидат земени во предвид или разгледани.
 • Ве молиме во случај на било каков инцидент (кражба, тепачка, сообраќајна незгода….), да се обратите на надлежните инситуции во земјата на престојот. Организаторот на патувањето единствено е задолжен да Ви помогне при посредување меѓу вас и надлежните институции
 • Составен дел од оваа програма се Општите услови на патување на организаторот на патувањето. За сите информации дадени усмено, агенцијата не сноси одговорност. Ве молиме внимателно да ги прочитате условите на патување кои се составен дел од овој програм.

Важат Општите услови на СКТМ и Т.А. С-ТРАВЕЛ