You are currently viewing Вила Олга- Скала Потамиа Тасос 2023

Вила Олга се наоѓа на 900м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага со простран двор, со играчки за деца. Идеална за оние кој сакаат одмор настрана од градската гужва.

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ДО 28.02.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 20.03.2023

Studios Olga Цена по соба
Цена по соба за 7 ноќевања
околу 900m од плажа
Термин Услуга Studio 1/ 2 + 1 (кревет на извлекување)
02.06 – 09.06.23 7 ноќевања 159 €
09.06 – 16.06.23 7 ноќевања 209 €
16.06 – 23.06.23 7 ноќевања 259 €
23.06 – 30.06.23 7 ноќевања 299 €
30.06 – 07.07.23 7 ноќевања 359 €
07.07 – 14.07.23 7 ноќевања 399 €
14.07 – 21.07.23 7 ноќевања 459 €
21.07 – 28.07.23 7 ноќевања 499 €
28.07 – 04.08.23 7 ноќевања 499 €
04.08 – 11.08.23 7 ноќевања 499 €
11.08 – 18.08.23 7 ноќевања 499 €
18.08 – 25.08.23 7 ноќевања 499 €
25.08 – 01.09.23 7 ноќевања 429 €
01.09 – 08.09.23 7 ноќевања 349 €
08.09 – 15.09.23 7 ноќевања 299 €
15.09 – 22.09.23 7 ноќевања 209 €
22.09 – 29.09.23 7 ноќевања 179 €
Цената вклучува:            
* 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба)      
* Користење на Wi-Fi          
* Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto)
* Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости    
* Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро
* Гостите се должни првиот ден при влегување во собата да пријават било каков недостаток или оштета која ја забележале.
Доколку настане некаква штета во текот на престојот, гостите ќе мора да ја платат истата при напуштање на собата.
             
Цената не вклучува:          
* туристичка такса од 0,5€ по соба на ноќ, истата се плаќа директно во објектот  
*Превоз             
* Доплата за корситење на клима уред се плаќа на лице место          
     
Напомена:            
*бројот на соби кој може да се резервира со Early Booking попуст е ограничен!            
*агенцијата го задржува правото на промена или прекинување на Early Booking попустите пред наведените датуми на истекување.
*резервациите направени со Early Booking не може да се комбинират со ниту еден друг попуст!
*доколку уплатата не се изврши во предвидениот термин резервацијата ќе биде наплатена по редовна или ревидирана цена во моментот на наплатата. 
*за уплатени два аранжмани 7+7 ноќи добивате 7% попсут на терминот со пониска цена, овој попуст не е валиден за резервации направени по цена со Early booking попуст или било кој друг тип на попуст

Важат Општите услови на СКТМ и ТА С-ТРАВЕЛ