You are currently viewing Вила Панајота – Сарти

Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.

Лоцирирана е на околу 100метра до плажа и 1км до центарот на Сарти. Во нејзина близина има 2 таверни и супермаркет со пекара, како и неколку бич барови на плажа.

Во нашата понуда располагаме со овие типови на соби:

Трокреветна еко соба на приземје – со помала тераса лоцирана на преминот кон другите соби, комплетно ново изградени и реновирани

Трокреветна на приземје – со поголема тераса, комплетно ново изградени и реновирани

Трокреветна соба на 1ви спрат

Четворокреветна на приземје или  1 спрат, таа на приземје е исто така реновирана.

 

Сите соби содржат: сопствен тоалет, ТВ, интернет, чајна кујна, тераса, клима со доплата од 5еур.

 

Гпс координати: 40.080592 23.979175

 

На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, и се резервира со 50% аконтација

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 19.12.2018

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

ВИЛА ПАНАЈОТА – САРТИ
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
период Ноќ. 1 / 3 еко студио 1/3 спрат или приземје 1/4 студио коментар
19.05-26.05.19 7 59 79 99 Промо цена
26.05-02.06.19 7 99 119 139 Промо цена
02.06-09.06.19 7 129 159 169  
09.06-16.06.19 7 179 229 249  
16.06-23.06.19 7 249 279 299  
23.06-30.06.19 7 319 359 379  
30.06-07.07.19 7 359 399 409  
07.07-14.07.19 7 369 409 419  
14.07-21.07.19 7 409 429 459  
21.07-28.07.19 7 449 479 499  
28.07-04.08.19 7 449 479 499  
04.08-11.08.19 7 449 479 499  
11.08-18.08.19 7 419 439 469  
18.08-25.08.19 7 399 419 449  
25.08-01.09.19 7 329 359 369  
01.09-08.09.19 7 259 289 299  
08.09-15.09.19 7 209 239 249  
15.09-22.09.19 7 149 169 179 Промо цена
22.09-29.09.19 7 79 89 99 Промо цена

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Поаѓање од Битола и Прилеп

Часот на поаѓање ке биде објавен дополнително.

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

GPS: 40.080592 23.979175